•   070-3970723
  • Menu Menu
Forsa Advies
  • Opleidingen & Trainingen
      • Complete aanbod
        Wilt u bekijken welke trainingen er starten volgende maand? Of kijken welke trainingen er starten bij u in de buurt?

        Gebruik de sorteer- en filtermogelijkheden van ons complete trainingsoverzicht.

        Overzicht trainingen
    • Alle Opleidingen
      • Projectmanagement
      • PRINCE2®
      • IPMA®
      • Projectvaardigheden
      • WISP®
      • Programma- en portfoliomanagement
      • MSP®
      • MoP®
      • P3O®
    • pw1
      • Risicomanagement
      • M_o_R®
      • IT informatie- en servicemanagement
      • BiSL®
      • ITIL®
      • Lean
      • Lean
    • pw2
      • Verandermanagement
      • Verandermanagement
      • Organisatiecultuur en verandering
      • Agile werken
      • Scrum
      • AgilePM®
      • SAFe®
      • PRINCE2 Agile®
    •   pw3
  • Opleidingen & Trainingen
    • Projectmanagement
      • PRINCE2®
      • IPMA®
      • Projectvaardigheden
      • WISP®
    • Programma- en portfoliomanagement
      • MSP®
      • MoP®
    • Risicomanagement
      • M_o_R®
    • IT Service- en informatiemanagement
      • BiSL®
      • ITIL®
    • Lean werken
      • Lean
    • Verandermanagement
      • Organisatiecultuur en verandering
    • Agile Werken
      • Agile Scrum
      • AgilePM®
      • SAFe®
      • PRINCE2 Agile®
  • Incompany
  • Consultancy
  • Nieuws
  • Evenementen
  • Service & Contact
  • Direct inschrijven
  • E-learning
  • Verandermanagement
  • Zoek
  • Menu Menu
    Home    Trainingen    Scrum    Agile Scrum Product Owner

    Agile Scrum Product Owner

    9.5/10 (2 beoordelingen)

    2 lesdagen 1-2 weken 825,- (excl. btw)

    Rijswijk

    Optioneel: EXIN Agile Scrum Product Owner examen


    •  Een praktisch ingestoken training die je allerlei nuttige handvatten geeft
    •  Je kunt je erkend certificeren als Product Owner
    •  De ideale vervolgstap als je al enige ervaring hebt met agile werken en/of Scrum
    Offerte aanvragen    Brochure aanvragen
    • Vind hier jouw training
      Ook met STAP
    • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

    Ook op incompany basis!

    Samen met je collega’s de Agile Scrum Product Owner training volgen bij jullie op kantoor? Neem contact op voor een vrijblijvende offerte.

    inittab

     

    Beschrijving Agile Scrum Product Owner training

    Het merendeel van de Nederlandse organisaties past inmiddels een vorm van Agile werken toe. Een belangrijke succesfactor hierin is een competente Product Owner.


    De Product Owner geeft richting, beslist en zorgt ervoor dat het Scrum-team toewerkt naar het behalen van de doelstellingen. De Product Owner is actief betrokken bij het team. Een succesvolle Product Owner communiceert duidelijk met het team en luistert zorgvuldig naar de argumenten van het team en kan zo de juiste prioriteiten stellen. Binnen de context van de hoofddoelen van de organisatie verschaft de Product Owner niet alleen de visie, maar stelt ook de grenzen waarbinnen deze visie moet worden gerealiseerd moet.


    De Agile Scrum Product Owner training is een goede voorbereiding op de rol van Product Owner. Je krijgt een stevige theoretische basis met betrekking tot Agile en Scrum in het algemeen en de rol van Scrum Product Owner in het bijzonder. Naast de theorie train je je vaardigheden en krijg je werkvormen aangereikt waarmee  je direct in de praktijk aan de slag kunt.


    Je kunt deze training gebruiken om je voor te bereiden op het Agile Scrum Product Owner examen van EXIN.

    Waarom een Agile Scrum Product Owner training volgen bij Forsa Advies?

    • Je volgt je training bij een door EXIN geaccrediteerde opleider. Dat betekent dat je kunt rekenen op up-to-date lesmateriaal, vakkundige trainers en uitstekende service.
    • Wij zorgen altijd voor de beste trainers: met uitgebreide kennis van de praktijk én uitstekende didactische vaardigheden, boeiend om naar te luisteren en met passie voor hun vak en jouw resultaten.
    • Onze trainingen worden door deelnemers gewaardeerd met een rapportcijfer 9 op Springest.nl.
    • Een uitstekende examenvoorbereiding en een hoog slagingspercentage.

    Voor wie?

    De Agile Scrum Product Owner training is voor jou als je als Product Owner richting geeft of gaat geven aan een Scrum-team. Ook als je meer inzicht wilt in de kennis en vaardigheden die je nodig hebt om de Product Owner rol te vervullen, bijvoorbeeld als je zelf Scrum Master bent en je inzetbaarheid wilt verbreden, is deze training waardevol.


    Het is niet noodzakelijk maar wel aan te bevelen om over kennis te beschikken op het niveau van Agile Scrum Foundation of vergelijkbaar. Voldoe je niet aan het profiel en heb je wel interesse in deze training? Neem dan contact met ons op. Wij adviseren je graag.


    Contact opnemen

    Leerdoelen

    Na het volgen van deze training:

    • ben je in staat uit te leggen wat het begrip Agile inhoudt en wat de voordelen hiervan zijn.
    • weet je welke randvoorwaarden er gelden en wat de valkuilen en succesfactoren zijn bij het toepassen van de Agile werkwijze.
    • ken je de taken en verantwoordelijkheden van iedere Scrum rol, in het bijzonder de rol van Product Owner.
    • kun je een productvisie & -roadmap voor een service of een product opstellen.
    • kun je de product backlog beheren.
    • ken je het begrip waarde toevoegen en de toepassing daarvan.
    • ben je voorbereid op het examen. Zie hiervoor ook de informatie van EXIN.

    Studiebelasting en lesmethode

    De studiebelasting bestaat uit voorbereiding per les en studie voor het examen na afloop van de training. De studiebelasting is in totaal circa 16 uur buiten de lesuren.

    Trainingsmateriaal

    Het trainingsmateriaal bestaat uit de presentatie, het bijbehorende boek in pdf en oefenexamenvragen met antwoorden.

    Vervolgtrainingen

    Afhankelijk van wat je wilt bereiken, kun je overwegen om ook de Scrum Master training te volgen en zo je kennis en vaardigheden in Scrum te verbreden. We denken graag met je mee aan de hand van jouw persoonlijke doelen. Neem contact met ons op voor een vrijblijvend gesprek.


    Contact opnemen

     

     

     

    Het programma

    Uiteraard vullen we ook de training op Agile wijze in:

    De training bestaat uit een gedeelte theorie, interactie en oefeningen. Aan de hand van een casus voeren we een eenvoudig Scrum traject uit, waarin de deelnemers de gelegenheid krijgen de rol van Product Owner op zich te nemen. Onderwerpen die tijdens de training aan bod komen:

    • Inleiding in Agile – relatie met o.a. Lean, Scrum, DSDM, XP en Kanban.
    • Inleiding in Scrum: gebeurtenissen, rollen en artefacten.
    • De rol van Product Owner: visionair, planner en communicator.
    • Optimaliseren van de waarde:
      • Visie
      • Product Backlog vullen en onderhouden
      • Prioriteren
      • Epics & User stories
      • Monitoren van de waarde
    • Complexe projecten: Product Backlog in een geschaalde omgeving, opschalen van de rol van Product Owner.
    • Agile Scrum Product Owner examenvoorbereiding.
    • Evaluatie & hoe ga je nu verder?
    • Afsluiting

    Bij afsluiting / opstart les:

    • Tussentijdse evaluatie & wat ga je de komende periode doen?
    • Herhaling Scrum & waar ben je tegen aan gelopen?
    • Eindevaluatie & hoe ga je nu verder
    • Afsluiting

     

     

     

    Het EXIN Agile Scrum Product Owner examen

    Na afloop ben je grotendeels voorbereid op het examen. Na enige zelfstudie met behulp van het cursusmateriaal kun je deelnemen aan het examen.


    Het Agile Scrum Product Owner examen bestaat uit 40 multiple choice vragen met elk vier antwoordmogelijkheden. Het examen duurt 90 minuten. Bij 26 of meer vragen of meer goed, ben je geslaagd. Als je meedoet aan onze open rooster trainingen bestellen we een Nederlandstalig Proctor examen voor je. Voor incompany trainingen is er een keuze tussen Nederlandstalig en Engelstalig examen.

    Certificaten

    Je ontvangt een digitaal Forsa Advies certificaat van deelname bij 75% of meer aanwezigheid. Daarnaast ontvang je een digitaal certificaat van EXIN bij het slagen voor het Agile Scrum Product Owner examen.

     

     

     

    Investeringsoverzicht

    De trainingsprijs is € 825. Deze prijs is inclusief lesmateriaal, een goede leslocatie met betaalbare parkeergelegenheid en een vergaderarrangement. Dit arrangement bestaat uit lunch, koffie, thee, water en frisdrank. 


    De prijs van het Agile Scrum Product Owner examen is € 250. Je ontvangt van ons een voucher waarmee je online Proctor informatiepagina op een zelf gekozen tijdstip examen kunt doen.


    Alle genoemde prijzen zijn, tenzij anders vermeld, exclusief btw.

     

     

     

    Deze Agile Scrum Product Owner incompany organiseren

    Deze training en het bijbehorende examen kunnen wij in-company verzorgen. Leslocatie, lesdata en lestijden in overleg. Ook is maatwerk mogelijk in de vorm van een casus op maat en/of het toevoegen van modules in vaardigheden en technieken. Vanaf vier deelnemers is het interessant om incompany te overwegen. Wij maken hiervoor graag een offerte.


    Aanvraag invullen

     

     

     

    Overzicht startdata

    Lesdata
    Locatie
     
    25 mei. tot 1 jun.  

    Toon rooster
    25-05-2023 09:00 - 17:00 uur training klassikaal
    01-06-2023 09:00 - 17:00 uur training klassikaal
    Forsa Advies - Rijswijk
    Laan van Zuid Hoorn 31 RIJSWIJK
    Inschrijven
    26 sep. tot 3 okt.

    Toon rooster
    26-09-2023 09:00 - 17:00 uur training klassikaal
    03-10-2023 09:00 - 17:00 uur training klassikaal
    Forsa Advies - Rijswijk
    Laan van Zuid Hoorn 31 RIJSWIJK
    Inschrijven
    20 nov. tot 27 nov.

    Toon rooster
    20-11-2023 09:00 - 17:00 uur training klassikaal
    27-11-2023 09:00 - 17:00 uur training klassikaal
    Forsa Advies - Rijswijk
    Laan van Zuid Hoorn 31 RIJSWIJK
    Inschrijven

     

     

    • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

    Hulp nodig bij je keuze?


    Praat eens met onze opleidingsadviseur, we bespreken je persoonlijke situatie en kijken welke oplossing het gewenste resultaat geeft. Geheel vrijblijvend.
    Tanja van den Akker MBA
    “Het belangrijkste is weten wat je wilt bereiken, dan help ik je graag de weg naar dat doel te vinden.”
    Tanja van den Akker
    Logo Forsa Advies
    Forsa Advies B.V
    contact@forsa-advies.nl
    070-3970723
    Laan van Zuid Hoorn 31
    2289 DC, Rijswijk (Z-H)
    KvK 67839983
    BTW NL857194380B01


    Op de hoogte blijven?
    • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
    Over ons

    Onze visie
    Onze mensen
    Referenties
    Nieuws
    Evenementen

    Praktische informatie

    Inschrijfprocedure
    Trainingslocaties
    Algemene voorwaarden
    Privacy Statement
    STAP-Subsidie

    Actueel

    Begin met projectmatig werken als een pro!
    Top 10 Verandermanagement Modellen

    Opleidingen & Trainingen

    AgilePM®
    BiSL®
    IPMA®
    ITIL®
    Lean
    MSP®
    MoP®
    M_o_R®
    Organisatiecultuur en verandering
    PRINCE2®
    PRINCE2 Agile®
    Projectvaardigheden
    SAFe®
    Scrum
    Verandermanagement
    WISP®

    ©2023, Forsa Advies - Copyright Statements   Wijzig cookie instellingen
    • VOLG ONS:
    Scroll naar bovenzijde